15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2692
Alexander Lichtveld (1953), keramisch beeld

h. 32 en L. 27 cm.

Herkomst Gallerie Maria Chaillaux, Amsterdam.

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: