Diverse schoen- en kleding gespen, 18e en 19e eeuw,
waarbij een bwg 8 krt gespje, enkele met meesterteken, diverse keuren, voornamelijk 2e gehalte,
max 9 cm, min 9 cm, 153 gr.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200