1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 708
Duitsland, reisbestek in koker, 1900-1920 en divers klein zilver- en goudwerk,

waarbij visschep met agaten greep met meesterteken jrl. 1867, 19e eeuw, één 9kt. gouden Engelse potloodhouder gezet met een carneool, gemerkt S & Co, voornamelijk 2e gehalte,

bruto 139 gr.

[zkj]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200