Duitsland, reisbestek in koker, 1900-1920 en divers klein zilver- en goudwerk,
waarbij visschep met agaten greep met meesterteken jrl. 1867, 19e eeuw, één 9kt. gouden Engelse potloodhouder gezet met een carneool, gemerkt S & Co, voornamelijk 2e gehalte,
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200