1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 731
Rusland, kaviaarschaal op voet en BWG vaas, 19e eeuw,

ovale coupe met gecontourneerde rand en met schelp- en bladmotief versiering, mt. W.G, Z2 gekeurd, vaas conisch model met gelobde rand en gegraveerde versieringen, vervaagde vergulding, mt. niet geïdentificeerd, keurmeester Ivan Y. Konstantinov 1875-1882 Moskou, zolotnik 84, BWG,

l 24 cm, h 15 cm, 583 gr.

][2]

Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380