Engeland & Frankrijk, eerste gehalte zilveren ronde bewerkte doos met geëmailleerde plaquette deksel, Art Nouveau,
plaquette met voorstelling van jonge dame, gesigneerd J. Sarlandie 1874-1936 Limoges, doos met vergulde binnenzijde, mt. /winkelier W & Co Londen 1911 en gekeurd Londen importkeur 1906-1998 P, getekend 925 en buitenlandse importkeur,
diam 10 cm, h 3,7 cm, bruto 258 gr.
Taxatie: € 500 - € 700
Hamerprijs: