6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6452
Henriette Ronner-Knip (1821-1909)

Moederkat spelend met haar kittens

olieverf op papier op paneel, lijst beschadigd, gesign. r.o., 28 x 34 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: