20e zitting Dinsdag 19 november 14.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1318
Azië, drie Boeddha sculpturen en een Ganesha,

bestaande uit Thailand, bronzen Boeddha Muchalinda; bronzen Ganesha; Birma, gestoken houten Boeddha Shakyamuni en een zwart gelakte Boeddha (slijtage en enkele kleine beschadigingen)

h. 12-31,5 cm

[4]

Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: