Catalogusnummer: 2359
Frankrijk, gestoken eikenhouten sculptuur 'Christus met Kruis', 17e eeuw;

Hierbij houten sculptuur voorstellende de heilige familie/Vlucht naar Egypte, 18e eeuw. (beschadigingen)

h. 23,5 - 36 cm, b. 10 - 36 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725

Hamerprijs: € 725