Engeland, grenenhouten keukenkast, vroeg 19e eeuw,
in twee verdelingen. De bovenkast met schappen, de onderkast met drie laden en twee deuren. Restauraties
br. 141, h. 205, d. 45 cm
Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: