Catalogusnummer: 8048
Engeland, grenenhouten keukenkast, vroeg 19e eeuw,

in twee verdelingen. De bovenkast met schappen, de onderkast met drie laden en twee deuren. Restauraties

br. 141, h. 205, d. 45 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: