15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Menno Jonker (geb. 1968), rode dikwandige Unica vaas, 1996;
Uitgevoerd met ruwe bovenzijde. Gesigneerd: 'Leerdam Unica 98017 Menno Jonker 96'. (krassen onderzijde, buts).
Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: