1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 612
Vijf diverse strooilepels en drie paar opdienvorkjes, 19e eeuw,

waarbij één Empire strooilepel mt. onduidelijk jl. 1819, verschillende modellen alle gemerkt met meestertekens en jaarletters, 2e gehalte,

201 gr.

[zkj]

Taxatie: € 100 - € 150
Hamerprijs: