6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Herman Bieling (1887-1964)
Vogelnest in een oude wilg
doek, gesign. r.o., '40, 56 x 70 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220