5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6138
Jan Groenestein (1919-1979)

Figuur met pony

doek, gesign. r.o., verso etiket Kunsthandel M.L. de Boer, nr. 3739, 50 x 60 cm.

Taxatie: € 140 - € 240
Hamerprijs: