5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6118
Hans Mathis (1882-1944)

Gezicht op een vaart

doek, gesign. r.o., 65 x 80 cm.

oil on canvas, signed lower right

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: