5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hans Mathis (1882-1944)
doek, gesign. r.o., 65 x 80 cm.
oil on canvas, signed lower right
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200