6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Willem Gerard Hofker (1902-1981)
Twee studies van mannen, met annotatie Toedeng-hoed
houtskool en pastel, gesign. l.o., 1938, 28 x 30 cm.
Literature:
- Hofker, S. & Gianni Orsini, Willem Hofker [1902-1981], Uitgeverij de Kunst, 2013, illustrated on p. 206, plate 306, as: 'Studie 2 mannenkoppen'.
- Carpenter, B., Willem Hofker, Schilder van / Painter of Bali, Pictures Publishers, 1993, mentioned on p. 203 as I-26, 'Twee mannenkoppen, studie. Tekening.' / 'Two men's portraits, study. Drawing.'
Exhibited:
Arti et Amicitiae, Amsterdam, 'Tentoonstelling van werk uit Java en Bali', 29 June - 21 July 1946, no. 26.
We would like to thank Gianni Orsini for his help in cataloguing the current lot.
drawing with two studies of men, pastel, signed lower left, 1938
Taxatie: € 1.800 - € 2.400
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000