21e zitting - Woensdag 20 november 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Nymphenburg-Frankenthal, wit porseleinen groep, 'Musicerend gezelschap', 18e eeuw
gemerkt met 'schild' blindstempel en merk. (defecten)
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: