Argentinië, een eerste gehalte zilveren set van achtenveertig diner- en bijzetborden, midden 20e eeuw,
vierentwintig ronde gecontourneerde borden en vierentwintig bijzetborden, met geribde randversiering, met lettermonogram JDS verso, gemerkt: meesterteken hertenkopje in schild (niet geïdentificeerd, datering 1875-1959) f in schild en getekend 925, 1e gehalte,
lichte oppervlakte krasjes conform leeftijd en gebruik
diam. 29 cm, diam 16 cm, totaal gewicht 23.679 gr.
Particuliere collectie, opdracht van Europese ambassadeur in Argentinië eind 50er/begin 60er jaren;
Christie's Londen;
Particuliere collectie.
Argentina, a set of forty-eight dinner and side plates, mid 20th century, twenty-four circular-shaped dinner plates and twenty-four side plates, with gadrooned borders and with monogram JDS, marked: deer's head in shield (not identified, dated 1875-1959), f in shield and 925, first alloy. Provenance: commissioned by an European Ambassador in Argentina, ca. 50'-60's. Sold at Christie's London. Private collection.
Taxatie: € 12.000 - € 18.000
Huidig bod: € 15.000
Hamerprijs: € 15.000