2e zitting - Woensdag 6 november 10.00 uur: 0001-0512 - Juwelen
Catalogusnummer: 183
Cartier, platina solitair ring,

model 1895. Centraal bezet met een briljant geslepen diamant van 0.35 ct. De schouders bezet met kleine briljant geslepen diamanten aflopend in grootte vanaf het midden. Totaal diamant gewicht ca. 0.45ct. Gesigneerd en genummerd. In doos (scharnier beschadigd).

bruto 3,0 gr., ringmt. 16,5

Cartier, platinum solitaire ring, model 1895. Centrally set with a brilliant-cut diamond of 0.35 ct. The shoulders set with small brilliant-cut diamonds decreasing in size from the center. Total diamond weight approx. 0.45ct. Signed and numbered. In box.

Taxatie: € 500 - € 700
Hamerprijs: