6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6409
Hollandse school, 17e/18e eeuw

Orpheus betovert de dieren met zijn muziek

olieverf op doek, 49 x 65 cm.

Unknown artist, 17th/18th century, oil on canvas

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Hamerprijs: