6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6526
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)

Fruit in een schaal

aquarel, gesign. l.b., 1960, herk. Christie's Amsterdam, 2 september 1997, 47 x 53 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: