21e zitting - Woensdag 20 november 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1609
Oostenrijk, paar porseleinen siervazen, 20e eeuw;

Uitgevoerd met transfer medaillons van mythologische figuren, verguldingen en bloemenranden.

h. 41,5 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: