5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6146
Berend Adrianus Bongers (1866-1949)

Wit huis. Hierbij schilderij van een vrouw voor een boerderij door Michael Stuber (1873-1954)

board, gesign., 30 x 40 cm. en board, gesign., 27 x 35 cm.

Taxatie: € 80 - € 160
Hamerprijs: