1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4816-1
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4816
update-catalogue
Hollandse school, vroeg 19e eeuw

Interieur met biddende figuren

doek

77 x 63 cm.

1

Taxatie: € 200 - 400
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden