Amstel en Mol, samengesteld kop en schotel met decor van vogels omringd door bloemen, 18e eeuw
het kopje Mol en de schotel Amstel gemerkt
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220