Twaalfdelig dinergarnituur, samengesteld, 19e en 20e eeuw,
twaalf tafel- en dessertcouverts, model rond model met kam, één dessertvork afwijkend, vroeg 19e eeuw, zes opdienlepels en één opdienvork, verschillende meestertekens en jaarletters, hierbij divers klein zilverwerk waaronder citroenvork en zes long drink lepels, onedel messensets van twaalf, tafel-, dessert- en fruitmessen Fa. Bastet met imitatie ivoren heften, in houten ladencassette met lades, voornamelijk 2e gehalte,
cassette met losse achterwand
Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Huidig bod: € 2.600
Hamerprijs: € 2.600