3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4540
Jozef Israels (1824-1911)

Meisje in de duinen

aquarel

18 x 25 cm.

gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel Borzo

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 1.900
Hamerprijs: € 1.900

Hamerprijs: € 1.900