15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Toegeschreven aan Gabriella Crespi (1922-2017), paar verguld messing en glazen kaarsenlampen, 'Photophores', circa 1970;
De glazen stolp in vatting staande op drie gebogen poten. Kaarsenhouders manco. (oxidatie, een stolp ingekort)
h. 59 - 62,5 cm, diam. 29 cm
Previously in an important private collection;
A Private Collection.
Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700