1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4899
update-catalogue
Cornelis Westerbeek (1844-1903)

Vrouw met kind op een pad in de duinen

doek

17 x 23 cm.

gesign. r.o.

1

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80

outbid-warning
Overboden