020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4788
Ludolf Bakhuizen (1630-1708)
Zeelui op het strand, etend en drinkend
ets
18 x 23 cm.
1701
1
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90
Hamerprijs:
€ 90
Overboden