1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4788
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4788
update-catalogue
Ludolf Bakhuizen (1630-1708)

Zeelui op het strand, etend en drinkend

ets

18 x 23 cm.

1701

1

Taxatie: € 80 - 120
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90

outbid-warning
Overboden