13e zitting - Donderdag 14 november 10.00 uur: 1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 1997
Over de Physiognomie, door J.C. Lavater, door Johannes Allart, Amsterdam, 1784.

Halfleer gebonden, een deel kartonnen kaft. Deel 1,2 en 4 van vier delen, compleet met gravures (niet gecollationeerd) (kartonnen kaft beschadigd)

h. 22,5 cm, b. 14,5 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120