4798
Catalogusnummer: 4798
Anthonie Waterloo (1609-1690)

Boerderij aan het water. Hierbij drie diverse etsen en houtsnedes, 16e t/m 18e eeuw

viermaal ets/houtsnede

10 x 15 cm. - 25 x 30 cm.

4

Taxatie: € 120 - 180
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140