1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Anthonie Waterloo (1609-1690)
Boerderij aan het water. Hierbij drie diverse etsen en houtsnedes, 16e t/m 18e eeuw
10 x 15 cm. - 25 x 30 cm.
Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Overboden