0099971515
Catalogusnummer: 5059
Henri Plaat (geb. 1936)

"Amorgos'. Hierbij onbekende kunstenaar, aquarel, figuren

aquarel

20 x 13 cm.

gesign. r.o.. 1985 en aquarel, 50 x 35 cm.

2

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180