1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 718
Paar éénlichts kandelaars, 30er-50er jaren,

gelobd rond model, 835 gemerkt en Z2 gekeurd,

een kandelaar verbogen

h 22 cm, bruto 833 gr.

Taxatie: € 260 - € 300
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300