3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4528
Hollandse school, 19e eeuw

Berglandschap met reizigers op een pad

paneel

44 x 48 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280