3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4538
Victor Dupré (1816-1879)

Landschap met rustende koeien aan de rand van een bos

23 x 45 cm.

gesign. l.o., Herkomst: Kunsthandel Borzo

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 1.025
Hamerprijs: € 1.025

Hamerprijs: € 1.025