3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Victor Dupré (1816-1879)
Landschap met rustende koeien aan de rand van een bos
gesign. l.o., Herkomst: Kunsthandel Borzo
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 1.025
Hamerprijs: € 1.025