0099971519
Catalogusnummer: 4813
J. ten Cate (19e eeuw)

Boer met kar bij een huis. Hierbij Hollandse school, paneel, figuren op het ijs.

paneel

21 x 31 cm

gesign. r.o. en paneel, 20 x 25 cm.

2

Taxatie: € 160 - 220
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280