0099971523
Catalogusnummer: 4817
G.J. Crehay (19e eeuw)

Wandelend paar in een bos

32 x 44 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100