Catalogusnummer: 4817
G.J. Crehay (19e eeuw)
Wandelend paar in een bos
32 x 44 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100