5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949)
doek, gesign. r.o., 22 x 27 cm.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120