Catalogusnummer: 6882
Yvan Theys (1936-2005)

‘Hommage aan Kees van Dongen’ (1973)

gouache, gesign. l.o., 1973, 70 x 83 cm.

Provenance: Galerie Hendriksen, Amsterdam

Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400