21e zitting - Woensdag 20 november 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Drie biscuit vormstukken, circa 1900;
Bestaande uit twee bustes en gezeten figuur met twee fluiten. Hierbij deels verguld en polychroom geschilderd biscuit vormstuk van olielamp
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100