Catalogusnummer: 4826
Louis Apol (1850-1936)
Figuur bij molens in de sneeuw
houtskool en wit krijt
8 x 11,5 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300
Hamerprijs:
€ 300