4826
Catalogusnummer: 4826
Louis Apol (1850-1936)

Figuur bij molens in de sneeuw

houtskool en wit krijt

8 x 11,5 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300