Catalogusnummer: 4834
Théophile de Bock (1851-1904)
Gezicht op zee vanaf de duinen
aquarel
8 x 15 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140