1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 770
Huiskamer (poppenhuis) met miniaturen inrichting, 20e eeuw,

eikenhoutenkamer met collectie van zeventien miniaturen, waarbij spinnenwiel, vleugel, fries klokken e.a., alle gemerkt, diverse meestertekens en jaarletters, voornamelijk 2e gehalte, en paar onedele miniaturen,

kast 29 x 40 cm grootste maat, miniaturen diverse maten, bruto 650 gr.

[18]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380