6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6520
Wilhelmina van Oranje-Nassau (1880-1962)

Landschap met veld en boom, Engeland. Dit werk was een geschenk van Hare Majesteit de Koningin in april 1945 als blijk van waardering aan Jules Kockelkoren, naar aanleiding van een artikel van zijn hand, 'Uit de Schilderswereld' in het orgaan der Stoottroepen 'Strijdend Nederland.

doek, gesigneerd rechtsonder W, 1943, op het spieraam bevindt zich de stempel van de leverancier van Wilhelmina's Engelse schildersmaterialen, 20 x 25,5 cm.

Herkomst: direct verkregen van de kunstenares door de familie van de huidige eigenaar.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Hamerprijs: