6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6514
Chris Beekman (1887-1964)

Mijnwerker

paneel, gesign r.o., 24 x 24 cm. tentoonstelling: Uit de collectie Hoogendijk (schilderijen, tekeningen en grafiek). 'Van Roelofs tot Van der Zweep.' Tentoonstelling Centraal Museum, Utrecht Projectkamer 1, 19 maart t/m 16 mei 2005

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Taxatie: € 400 - € 800
Hamerprijs: