5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6070
Lodewijk Schelfhout (1881-1943)

Landschap met boer in Fontenay

inkttekening, gesign. l.o., 1908, 32 x 32 cm.

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: