6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Antonio Salvador Casanova y Estorach (1847-1896)
maroufle, verso stempel atelierveiling, ongesign., 13 x 8 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
oil on canvas laid down on panel, unsigned
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800