Catalogusnummer: 2136
Italië, scagliola zuil, 19e eeuw;

Uitgevoerd met gemamerde Portor decoratie. (beschadigingen).

h. 105 cm, diam. 26,5 cm

Christie's Amsterdam, Property from the Collection of the Princely House of Liechtenstein, 1 April 2008, lot 400

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 825
Hamerprijs: € 825

Hamerprijs: € 825