20e zitting Dinsdag 19 november 14.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1296
Rusland, gedeeltelijk geëmailleerde theezeef en set vergulde en geëmailleerde mokkalepeltjes, 19e en vroeg 20 eeuw,

theezeef met mt. IHN(niet geïdentificeerd) keurmeester onduidelijk, waarschijnlijk Moskou 1869, 875/000, zes lepeltjes met etui en knijpertje,

emaillen met defecten bij lepeljes

theezeef l 14,5 cm, bruto ca. 100 gr.

[zkj]

Taxatie: € 140 - € 180
Hamerprijs: